باربری ترکیه | هزینه ارسال بار به ترکیه

02144722022 خط ثابت
باربری ترکیه

یکی از مهم ترین خدمات باربری دهکده حمل بار و ارسال لوازم منزل به شهرهای ترکیه می باشد.این خدمات بسیار حائز اهمیت است و نیاز به دقت و تجربه بسیار دارد. باربری دهکده با سال ها تجربه در زمینه حمل بار بین المللی آماده ارسال هرگونه بار و لوازم شما به شهرهای ترکیه می باشد.

باربری دهکده
باربری دهکده

یکی از خدمات باربری دهکده در زمینه حمل بار بین المللی باربری ترکیه و حمل بار به ترکیه می باشد.این روز های حمل بار به شهرهای ترکیه بسیار مورد توجه قرار گرفته است و افراد زیادی قصد مهاجرت و یا ارسال بار به ترکیه را دارند.حمل بار به ترکیه با روش های متفاوتی می تواند انجام شود و بسته به آن هزینه حمل بار به ترکیه نیزمتفاوت است. حمل بار به ترکیه به صورت زمینی، هوایی و یا دریایی صورت می گیرد. همچنین در این باربری امکان بسته بندی لوازم منزل برای ارسال به ترکیه و انجام کلیه امور گمرکی و ترخیص کالا انجام می پذیرد.در ادامه مطلب با ما باشید تا با خدمات باربری دهکده در زمینه ارسال بار به ترکیه آشنا شوید.

باربری ترکیه

در این سال ها ترکیه به عنوان مقصد بسیاری از مسافران و مهاجران ایرانی قرار گرفته است.برای حمل بار به ترکیه باید نکات مهمی را رعایت نمود از جمله بسته بندی دقیق و محتاطانه بارها تا کمترین آسیب ممکن به بارها برسد. باربری دهکده امکان ارسال بار از تمام شهرهای ایران به تمام شهرهای ترکیه را فراهم آورده است. برای ارسال بار به ترکیه در هر نقطه از ایران که هستید کافی است با باربری ترکیه که یکی از شعبات باربری دهکده می باشد تماس بگیرید.


مشاوره ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد و در صورت درخواست شما در سریع ترین زمان کارهای ارسال و حمل بار به ترکیه آغاز خواهد شد.


حمل بار به شهرهای ترکیه

شرکت باربری و اتوبار دهکده دارای سال ها سابقه و تجربه فعالیت در زمینه حمل و نقل اثاثیه منزل، شرکت ها و ادارات می باشد و از آن زمان تا کنون در حال بهبود خدمات باربری و اتوبار و گسترش نقاط تحت پوشش اتوبارخود بوده است. این باربری هم اکنون دارای یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل و باربری در تهران ،باربری شهرستان ها و حمل بار به کشور ترکیه است  و در سال جاری بسیاری از خدمات اتوبار و باربری مورد بازنگری قرار گرفتند و ماشین های فرسوده باربری و اتوبار با ماشین های صفر جایگزین شدند.بجز اثاثیه منزل حمل بار و کالا های تجاری، صنعتی، شیمیایی،مواد خوراکی و … نیز جزو خدمات ما می باشند. 
در این باربری ما کار حمل بار به تمام شهرهای ترکیه را انجام می دهیم. تمام لوازم و کالاهای شما از مقصد بسته بندی می شوند و به درخواست شما در شهر مقصد در ترکیه و در آدرس شما تحویل خواهند شد.

هزینه حمل بار به ترکیه

هزینه حمل بار به ترکیه به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله نوع ارسال بار: زمینی ، هوایی و.. که معمولا ارسال بار زمینی ارزان تر از سایر روش ها می باشد. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که اگر حجم لوازم شما کم می باشد بهتر است از روش ارسال خرده بار استفاده کنید چون در غیر این صورت باید هزینه و کرایه کامل یک ماشین برای حمل باربه ترکیه را پرداخت نمایید. 
همچنین از آنجایی که تمام کارهای ارسال بار از گمرک تهران انجام می پذیرد هزینه ارسال بار از شهرستان بیشتر می باشد.همچنین میزان بار و میزان ارزش آن هم در هزینه نهایی تاثر گذار است.


برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه نهایی حمل بار به شهرهای ترکیه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.


روش های ارسال بار به ترکیه

همان طور که اشاره شد برای حمل بار به کشور ترکیه می توان به سه روش زیر اقدام نمود:

 1. حمل بار بصورت زمینی
 2. حمل بار از طریق دریا
 3. حمل هوایی بار

حمل بار با هواپیما سریع ترین روش حمل بار به ترکیه می باشد اما نیاز به هماهنگی و همچنین اتلاف وقت زیادی هم دارد و هزینه حمل بار هوایی نیز بسیار بیشتر از سایر روش ها می باشد.

ارسال زمینی بار به تركيه

 باربری دهکده ، متخصص ارسال بار به تركيه به صورت زميني مي باشد.حمل بار به صورت زميني به تركيه به ۲ صورت انجام مي گردد .در روش اول ، حمل به صورت داخلي مي باشد بار تا مرز هاي زميني مشترك بين ۲ كشور از طريق كاميون و ترانزيت حمل گرديده و در پايانه هاي مرزي از كاميون ايراني به كاميون كشور مقابل منتقل شده و به سمت مقصد حمل مي گردد
 در روش دوم ، بار به صورت مستقيم از محل بارگيري به محل تخليه بار حركت مي نمايد.در هر دو روش حمل بار ، مي توانيد به باربري دهکده اطمينان نماييد.

نکات بسیار مهم که برای ارسال بار به شهرهای ترکیه باید به آن توجه نمایید:

 • شخص تحویل گیرنده بار در ترکیه باید حتما دارای یا کارت اقامت (کیملیک کارت) باشد .
 • در شش ماه گذشته حتما یک سفر به ایران داشته باشد.
 • لیست لوازم و بارهای شما. حتما باید یک لیست از تمام لوازم شما که قصد ارسال دارید موجود باشد . این لیست در گمرک مبدا و مقصد نیاز است و باید هم به زبان ترکیه و هم فارسی موجود باشد. که در صورت درخواست این لیست توسط باربری دهکده ارائه خواهد شد.
 • بار گروپاژ (خرده بار) بارهای ارسالی شما با دیگر خورده بارها ارسال می شود و هزینه ارسال آن کمتر است.
 • ارسال بار بصورت فول تراک. اقدامات و شرایط لازم برای ارسال بارهای شما به صورت انحصاری امکان پذیر است و بارهای شما از منزل بسته بندی و در گمرک پلمپ و به ترکیه ارسال خواهد شد. مسلما هزینه ارسال بار فول تراک بیشتر است. اما در صورتی که بار و میزان لوازم ارسالی شما زیاد باشد این بهترین روش حمل باربه ترکیه برای شما خواهد بود.

موارد ممنوع برای ارسال به ترکیه

 • لوازم آرایش
 • لوازم بهداشتی و دارویی
 • دخانیات
 • حیوانات زنده
 • کلیه اقلام خوراکی(ادویه،گوشت،مواد منجمد یا تازه و..)
 • لباس

اما به این نکته توجه بفرمایید که این کالاها ممکن است در شرایط مختلف تغییر کنند و شما باید قبل از هر اقدامی با مشاوران ما مشورت نمایید.
 

تماس بگیرید